O firmie

169849_3851Biuro Rachunkowe specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu szeroko pojętej   księgowości, a także kadr i płac. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych,     jednoosobowych firm, jak i średnich przedsiębiorstw oraz dużych spółek. Prężny   rozwój Biura zawdzięczamy zaufaniu naszych Klientów. To z myślą o Was pragniemy   świadczyć usługi najwyższej jakości, oferując:

Indywidualne podejście do klienta
Przy ustalaniu zasad współpracy, bierzemy pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby, proponując najbardziej korzystne rozwiązania oraz jesteśmy otwarci na wszelkie płynące od Was sugestie i propozycje.

 

Mobilność na terenie Starachowic i okolic
Jesteśmy Biurem mobilnym na terenie Starachowic i okolic. Możemy spotkać się z Państwem zarówno w siedzibie Biura, jak i u Państwa w firmie, czy w dowolnym, dogodnym dla obydwu stron miejscu. Ponadto, korzystamy z różnych metod przekazu dokumentów, takich jak e- mail czy przesyłka pocztowa lub kurierska.

Elastyczny czas pracy
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy uelastycznić czas pracy naszego biura. Aby zaoszczędzić Państwa czas, umawiamy się na konkretny termin, przy czym oprócz standardowego czasu pracy w godzinach: 8.00 – 16.00, mogą Państwo na nas liczyć również w godzinach popołudniowych czy wieczornych.

Atrakcyjne ceny
Każdorazowo indywidualnie ustalamy cenę za świadczone Państwu usługi, tak, by była ona wypadkową ilości pracy, jaką Biuro wkłada w obsługę księgową Państwa firmy. Jednocześnie, zawsze staramy się dopasować naszą ofertę to potrzeb Klienta i jesteśmy otwarci na negocjacje!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!